Paskutinė stovyklos diena – kupina šilumos, dėkingumo ir tikrų emocijų.
Rytą pradėjome jau tradicija tapusia rytine mankšta ir aptarimu – pasidalijome jausmais, prisiminėme įsimintiniausias akimirkas ir pasiruošėme paskutiniams nuotykiams


Pirmieji mus aplankė aplinkosaugininkai, kurie:

pasakojo apie savo darbą ir gamtosaugą,

demonstravo specialią įrangą,

pakėlė droną,

skatino vaikus susimąstyti apie gamtos saugojimą ir atsakomybę už ją.

Po to vaikai dalyvavo maišelių dekoravimo užsiėmime, kuriame per spalvas, piešinius ir žodžius išreiškė savo nuotaiką, patirtį ir prisiminimus apie stovyklą. Kiekvienas maišelis – savotiškas emocinis „suvenyras“.

Dieną vainikavo gaisrininkų vizitas – tikras energijos užtaisas!

Vaikai klausėsi apie ugniagesių darbą,

galėjo patys pasijusti tikrais gelbėtojais,

dalyvavo linksmose estafetėse,

o viską užbaigė gaivinantis „gaisrininkų lietus“ – daug juoko, šūksnių ir šlapios, bet laimingos pabaigos!

Atsisveikinome su šypsenomis, padėkomis ir apkabinimais – stovyklos akimirkos išliks ilgam, o vaikai išsiskirstė nešdamiesi ne tik daiktus, bet ir geresnį emocijų pažinimą, draugystę bei pasitikėjimą savimi.

Stovykla finansuojama iš Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų ir Pakruojo rajono savivaldybės šeimos stiprinimo programos.